KONST / Litografier / Färglitografi 13005011
nr 1300 5011
Carouschka Streijffert
(f. 1955), Sverige
Färglitografi, Kvinna. Signerad, numrerad 342/360. Motivet: 50x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:02:49
13/1 17:23:50
Carouschka Streijffert
Läs mer om Carouschka Streijffert